PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kolporter zakłada wzrost przychodów ze sprzedaży usług elektronicznych

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2014 10:46

Wartość łącznej sprzedaży usług elektronicznych w terminalach należących do Kolportera przekroczyła w ubiegłym roku 1 mld zł. Firma zakłada, że jej przychody w 2014 roku zwiększą się o 8 proc.

Kolporter poszerzył swoją ofertę. Wprowadzony przez spółkę bezprzewodowy terminal Verifone VX 675 umożliwia akceptowanie płatności elektronicznych w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa transakcji.

- Urządzenie jest łatwe w obsłudze i szybkie w działaniu, pozwala rozładować kolejki i zrealizować więcej płatności. W ciągu pierwszego miesiąca zainstalowaliśmy przenośny terminal u ponad trzystu klientów - mówi Adam Czech, dyrektor pionu rozwoju i wdrożeń departamentu usług elektronicznych Kolportera.

Przypomnijmy, że Kolporter zbudował ogólnopolską sieć blisko 25 tys. multifunkcyjnych terminali. Urządzenia obsługują płatności kartą, umożliwiają przyjmowanie opłat za domowe rachunki, sprzedaż doładowań prepaid, sprzedaż kodów doładowujących liczniki energetyczne i realizację programów lojalnościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane