Kondrat Wina Wybrane: Sprzedaż rośnie dzięki stronie internetowej

www.portalspozywczy.pl 23 lutego 2017 12:00

Rok 2016 był dla firmy Kondrat Wina Wybrane bardzo dobry. Stale rośnie sprzedaż detaliczna i stały wzrost przychodów odnotowuje też oferta do kanału HoReCa – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Tomasz Traub, manager ds. klientów hurtowych i HoReCa w firmie Kondrat Wina Wybrane.

– To był bardzo dobry rok zarówno pod względem sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Dla pozytywnej oceny znaczenie ma też fakt, że zrealizowaliśmy również kilka ciekawych i rozwojowych inicjatyw. Właśnie wystartowaliśmy z innowacyjnym projektem sprzedażowym Hurt Online, adresowanym dla branży HoReCa i klientów hurtowych, połączonym z e-learningiem – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Tomasz Traub.

– Stale rośnie sprzedaż detaliczna. Co bardzo nas cieszy, klienci coraz chętniej korzystają ze strony marekkondrat.pl, gdzie mają pełny przegląd naszej oferty win i już w domu mogą dokonać wyboru zgodnie ze swoimi preferencjami. Po złożeniu zamówienia w sklepie będzie czekać gotowa do odbioru paczka z wybranymi winami. To bardzo wygodne rozwiązanie – mówi również Tomasz Traub i dodaje, że stały wzrost przychodów odnotowuje również segment win do kanału HoReCa.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane