PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Konsolidacja w Grupie PGD

Autor: www.dlahandlu.pl 20 czerwca 2016 11:10

Konsolidacja w Grupie PGD fot. PGD

Rabat Detal, sieć handlowa należąca do PGD, podpisała umowę licencyjną z siecią Aligator z Dolnego Śląska. W związku z tym rozpoczyna się proces łączenia sieci detalicznych FMCG w Grupie PGD i konsolidowanie korzyści wynikających z synergii.

Sklepy Aligator promują się jako miejsce do codziennych zakupów.

- Dogodna lokalizacja, czytelny układ sklepów, optymalnie dobrany asortyment oraz niewielka powierzchnia (od 80 do 120 mkw.) gwarantuje szybkie zakupy w miłej i profesjonalnej atmosferze. Otwierając sklep Aligator, jego twórcy chcieli, aby był bliski, nie tylko ze względu na położenie, ale również, a właściwie głównie ze względu na ciekawy asortyment oraz profesjonalną obsługę. Wyróżnia się bogatą ofertą alkoholi, piw regionalnych, które zaspokajają oczekiwanie klientów poszukujących urozmaicenia, nowości lub pomysłu na prezent - opisuje Grupa.

W efekcie synergii Rabat Detal to dzisiaj prawie 1000 sklepów, w tym takie sieci lokalne jak „PROCENT”, czy „PIGWA” oraz 23 placówki Sieć Aligator w systemie ajencyjnym typu convenience, głównie na Dolnym Śląski i Opolszczyźnie.

Celem PGD jest uzyskanie synergii w negocjacjach i optymalizacja kosztowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane