PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Koszt wizualizacji wewnętrznej sklepu o pow. 100 mkw. to 100-300 tys. zł

www.hands.pl 4 października 2010 07:28

Koszt wizualizacji wewnętrznej sklepu o pow. 100 mkw. to 100-300 tys. zł

Na koszt projektów wizualizacji sklepów wpływa bardzo wiele czynników, dlatego szacujemy je indywidualnie. Dla niewielkiego, pojedynczego punktu handlowego będzie to kilka tysięcy złotych, w przypadku sieci - kilkadziesiąt. Kompleksowe projekty dla dużych sieci sprzedaży wymagają opracowania kilku wariantów, które pozwolą szybko dokonać adaptacji wizualizacji. Koszt wizualizacji zależy z kolei od wielkości elewacji i ilości witryn, a także przyjętej technologii i materiałów, jakie wykorzystamy.

Przykładowo, w opcji tańszej kaseton może być wykonany z poliwęglanu. Jeśli natomiast chcemy uzyskać lepszy efekt i uniknąć łączeń na dużych powierzchniach, możemy zastosować technologię Sign Tech. Światło LED będzie z kolei droższe od jarzeniowego, ale za to tańsze w eksploatacji.

Aby przyciągnąć klientów do miejsca sprzedaży, wykorzystujemy system oznakowania dojazdowego, specjalne, „akcyjne" wizualizacje witryn, animację przed sklepem (hostessy) i działania promocyjne dla społeczności lokalnej (gazetki, ulotki, kupony promocyjne). Jeśli pozwala na to budżet, przygotowujemy też bardziej nietypowe, bardzo efektowne i lubiane przez odbiorców projekty ambientowe lub eventy.

Aby optymalnie rozplanować wnętrze sklepu specjalistycznego o powierzchni 100 mkw., powinniśmy zwrócić się do specjalisty ds. merchandisingu, który podpowie najlepsze rozłożenie towaru w sklepie. Możemy również zatrudnić specjalistyczną firmę, która zaprojektuje i wykona wnętrze. Koszt takiego projektu wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych (meble, strefy, oznaczenia kierunkowe, oznaczenia promocji itd.), natomiast doradztwo merchandisera to wydatek 8-20 tysięcy złotych. Wykonanie prac remontowo-budowlanych, zakup mebli i wyposażenia dodatkowego dla sklepu o powierzchni 100 mkw. to inwestycja na poziomie 100-300 tysięcy złotych. Na koszt końcowy wpływ ma również stan techniczny lokalu i jego standard.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane