Krakowski Kredens: Zakładamy wykonanie zysku na poziomie 0,6 mln zł na koniec br.

www.portalspozywczy.pl 6 czerwca 2017 15:14

Krakowski Kredens: Zakładamy wykonanie zysku na poziomie 0,6 mln zł na koniec br. Krzysztof Wąsowicz, prezes spółki Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska SA. Fot. materiały prasowe

Podstawowym założeniem jest przywrócenie rentowności na poziomie 5 proc. Spółka zakłada wykonanie zysku na poziomie 0,6 mln zł na koniec 2017 roku, co oznacza uzyskanie rentowności całkowitej netto poniżej 1 proc. – mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Krzysztof Wąsowicz, prezes spółki Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska SA.

– Skuteczna implementacja restrukturyzacji powinna pozwolić na zrealizowanie wyznaczonego celu już w 2018 roku. Jest to związane z faktem opóźnień skutków decyzyjnych związanych z profilem działalności oraz przejściowymi kosztami transformacji – mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Krzysztof Wąsowicz, prezes spółki Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska SA.

– Niewątpliwie odbudowanie sprzedaży w miejsce utraconego wiodącego klienta w kanale sprzedaży hurtowej nie może nastąpić natychmiastowo. Wskazana rentowność nie jest wygórowana – tłumaczy prezes.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wysokie Obcasy 2017-06-07 18:21:13

  No,no - ale fota ? słabo wróży,widać "duch" prezesa mazgaja trwa nadal - życzę powodzenia prezesie,jeszcze niech pan jacka s. zatrudni i będzie ok

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane