PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Król dopalaczy chce nadal rozwijać sieć swoich sklepów

Autor: Express Ilustrowany 4 października 2010 09:25

Dawid Bratko, uchodzący za "króla" dopalaczy w Polsce, w rozmowie z "Expressem Ilustrowanym" przyznaje, że o sobotniej akcji zamykania sklepów z dopalaczami będzie rozmawiał ze swoimi prawnikami. - Na podstawie dokumentów udowodnimy, że sklepy zostały zamknięte bezprawnie. Zapewniam, że dalej będę rozwijał swoją sieć - dodaje. Swoich klientów publicznie nazywa "debilami".

23-letni Dawid Bratko z Łodzi, który zyskał już miano króla dopalaczy sam zarządza siecią stu kilkudziesięciu sklepów, zaś do innych dostarcza hurtowo towar. Jego ubiegłoroczny zysk na czysto jest szacowany na 5,5 mln zł - ujawnia "Polska The Times".

Bratko w rozmowie z "Expressem Ilustrowanym", którą opublikowała "Polska The Times", przyznaje, że w weekend zamknięto 127 jego sklepów. - Wiadomo, że w weekend moi prawnicy nie pracują. A w ogóle to totalne bezprawie. Jakby ZOMO wróciło do Polski - mówi.

Dawid Bratko z dopalaczami pierwszy raz zetknął się na Wyspach Brytyjskich. Pracował tam jako barman. Wrócił do kraju i w październiku 2008 r. otworzył swój pierwszy sklep na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Interes z dopalaczami szedł tak dobrze, że mógł błyskawicznie otwierać kolejne punkty. I to nie tylko w dużych ośrodkach, ale także w małych miasteczkach. Jego firma jest profesjonalnie zorganizowana. Ma wystawną siedzibę, zatrudnia dobrych adwokatów i oczywiście chemików, którzy natychmiast reagują na zmiany w przepisach.

Sam Bratko nie kryje się z wystawnym stylem życia. Jak pisze "Polska The Times" 23-latek "kłuje w oczy zegarkiem za kilkanaście tysięcy złotych i sportowymi autami: porsche cayenne i porsche 911". Może pochwalić się także apartamentem na łódzkich Bałutach i mieszkaniami nad Bałtykiem i Lazurowym Wybrzeżu.

Nie kryje też pogardy dla swoich klientów. - To debile - powiedział w TVN o ludziach, którzy kupują dopalacze. Sam nie zażywa tych środków, argumentując, że "narkotykowi dilerzy też tego nie robią".

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • PiterArnett 2010-10-05 00:54:06

    Ciekawa marionetka a kim sa jego rodzice pewnie starte partyjniaki albo SBecja

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane