PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Krzysztof Tokarz na FRSiH: Franczyza będzie się integrować z hurtem

Autor: dlahandlu.pl 18 października 2016 18:10

Krzysztof Tokarz na FRSiH: Franczyza będzie się integrować z hurtem Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał, fot. Żelazna Studio

Jak będzie wyglądał rynek w przyszłości? - Dążymy do wizji, w której rynek hurtowy będzie się scalał. Część firm się zamknie, część zostanie przejęta, pozostanie kilkunastu graczy na rynku hurtowym i sieci franczyzowe zintegrowane kapitałowo z hurtem. Jakie mamy narzędzia, by się na rynku utrzymać? W przypadku GK Specjał są to m.in. marka własna, szkolenia przedsiębiorców, pozyskiwanie dla partnerów dotacji unijnych czy też założenie firmy Specjał Finanse, która pomaga franczyzobiorcom w redukowaniu kosztów i związuje partnerów z nami - mówił podczas debaty "Czy rynek dystrybucji uratuje małe sklepy?" Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

- Na rynku działamy od ponad 20 lat. Wsłuchujemy się w głos franczyzobiorców, którzy są lojalni, jak i tych którzy dopiero chcą do nas przystąpić, by prowadzić biznes. Staramy się stworzyć jak najlepszą ofertę - mamy franczyzę twardą i miękką, patrzymy na to, co robi konkurencja z Europy Zachodniej. Muszę jednak podkreślić, że polski rynek jest specyficzny - inaczej się kształtuje. Polskie społeczeństwo wciąż jest dużo biedniejsze, więc prowadzenie biznesu podyktowane jest nieco innymi uwarunkowaniami. GK Specjał zrzesza w tej chwili pod swoimi szyldami 6 tysięcy placówek, w ciągu roku dołączyło do nas 1000 sklepów. To pokazuje, że dostosowujemy się do oczekiwań naszych franczyzobiorców i robimy to z sukcesem - powiedział Krzysztof Tokarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane