Kupcy z Koszalina chcą handlować w nowej lokalizacji w widocznym miejscu

Autor: gk24.pl 29 kwietnia 2010 15:05

Handlowcy z Manhattanu obejrzeli plac, jaki zaproponowało im miasto na targowisku przy ul. Połczyńskiej. Według nich władze nie dotrzymały warunków umowy, bo proponowane miejsca nie są z przodu targowiska - podaje serwis internetowy gloskoszalina24.pl.

W lutym do dzierżawców stoisk na Manhattanie przy ul. Drzymały dotarły z ratusza wypowiedzenia umów. Miasto zamierza bowiem sprzedać teren pod zabudowę (ok. hektar), który obecnie zajmuje Manhattan. Zalecenie dla handlowców było jasne - mają zakończyć działalność przy ul. Drzymały do końca maja. W zamian zaproponowano im nowe miejsca na targowisku przy ul. Połczyńskiej (ok. 30 miejsc) albo przy ul. Władysława IV (także ok. 30 miejsc).

Stowarzyszenie kupców działających na Manhattanie rozpoczęło negocjacje z miastem. Ludzie chcieli przedłużenia pozwolenia na handel na Manhattanie do końca roku. Do tego gwarancji, że będą mogli przez cały tydzień handlować na frontowych stanowiskach na targowisku przy ul. Połczyńskiej.

- Wiceprezydent Hołub mówił nam, że ma taką władzę, że spowoduje, że nasze stoiska będą od frontu targowiska - mówili kupcy. - Chcemy handlować przy Połczyńskiej cały tydzień. Jak będziemy stać w pozostałe dni tygodnia, gdy targowisko nie działa, na szarym końcu, to kto do nas trafi? Nasz handel padnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane