Kupcy z Nysy będą dalej protestować, nie chcą opuścić placu koło targowiska

Autor: Radio Opole 27 marca 2012 12:06

Nyscy kupcy zapowiadają kolejny protest i skarżą się, że burmistrz miasta mimo obietnicy nie przedłużyła im umowy na korzystanie z gminnego placu koło targowiska miejskiego - podało Radio Opole.

Kupcy najpierw opuścili plac naprzeciwko nyskiego magistratu, od 1 kwietnia nie mogą także handlować na ulicy Racławickiej koło targowiska, bo nie przedłużono im umowy. Jak mówią, burmistrz obiecała w styczniu pomoc i pomogła, ale tylko przez 2 miesiące.

Kupcy są zmuszeni skorzystać z niewielkiego, prywatnego placu przy targowisku, ale zdaniem burmistrz Nysy na targowisku miejskim jest wiele miejsca niewykorzystanego. Kupcy jednak nie chcą się przenieść na targowisko prowadzone przez gminę, ponieważ ich zdaniem jest zbyt małe i nie spełnia ich wymogów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JAŚKO 2012-04-05 17:57:47

  POPIERAM PRZEDMÓWCE!!!

  NAS,POLAKÓW URZĘDY "DOJĄ" BEZ LITOŚCI!

  NIKT NATOMIAST NIE JEST ZAINTERESOWANY,TYM ABY PSEUDO KUPCY BUŁGARSKO ROMSKIEGO POCHODZENIA DZIAŁALI I ROZLICZALI SIĘ NA TAKICH SAMYCH ZASADACH ,JAK MY.NIEJEDNOKROTNIE BYŁEM ŚWIADKIEM BEZRADNOŚCI np.STRAŻNIKA MIEJSKIEGO,KTÓRY OTRZYMYWAŁ ZAŚWIADCZENIE O WPISIE DO EWIDENCJI GOSP.,OD KILKU BUŁGARÓW NA TO SAMO NAZWISKO.

  CZY NAPRAWDĘ NIE MA PRZEPISÓW POZWALAJĄCYCH SKUTECZNIE WERYFIKOWAĆ LEGALNOŚĆ PROWADZONEJ PRZEZ NICH DZIAŁALNOŚCI???

 • ja 2012-03-27 17:12:26

  Od kiedy to Bułgarzy zaliczają się do kupców nyskich!Kto ich upoważnił do określania się takim mianem.Na palcach można policzyć prawdziwych kupców nyskich handlujących na tym bazarze.

  Na targowisko Nysanie a Bułgaria do domu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,95

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane