Kupcy z warszawskich przejść podziemnych uwięzieni w jednym z lokali

Autor: gazeta.pl 4 stycznia 2013 20:47

Nasila się konflikt między kupcami a dzierżawcą lokali w przejściu podziemnym przy dworcu Warszawa Centralna. Przedstawiciele spółki Warszawskie Przejścia Podziemne zablokowali wejście do sklepu, w którym przebywały cztery osoby - podał serwis warszawa.gazeta.pl

 Jak podaje gazeta.pl, w czwartek rano rozpoczął się remont jednego z lokali. WPP dostało zgodę na przebudowę pawilonu. W asyście ochroniarzy i pod nadzorem policji robotnicy zamurowali wejście do sklepu płytami gipsowo-kartonowymi. Na drzwiach zawisła kłódka i kartka: "Teren budowy. Wstęp wzbroniony". Za ścianą z płyt zostały cztery protestujące osoby.

 Przedstawiciele handlarzy z podziemi przy dworcu udali się do ratusza z protestem. Skarżą się, że Warszawskie Przejścia Podziemne łamią prawo, narzucając im wysokie opłaty za dzierżawę. Twierdzą też, że zarządca przejścia nasyła na nich ochroniarzy i nie informuje o tym, że chce przebudowywać pawilony. Zrzeszenie kupców wysłało w tej sprawie pismo do Nadzoru Budowlanego i wojewody.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11014

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane