PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kupujący pytają o markowe pasty i szczoteczki

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2010 09:38

Pasty do zębów są produktami pierwszej potrzeby, które znajdują się w większości sklepów prowadzących sprzedaż produktów chemicznych. - Kupujący przychodzą po pasty do zębów znanych marek, a więc nie najtańsze, kosztujące około 10 złotych za opakowanie. Pasta do zębów jest towarem, który jest potrzebny "na już" nie można czekać z jego zakupem. Wydaje mi się, że klienci wybierając droższe pasty są przekonani o ich większej skuteczności. Poza tym tylko one są reklamowane, a więc szerzej znane - twierdzi sprzedawczyni ze sklepu sieci społem działającego w Podkowie Leśnej.

Kupujący przeważnie wybierają największe opakowania - o pojemności 125 ml. Największym zainteresowaniem cieszą się pasty mocne, miętowe. Znacznie gorzej sprzedają się pasty wybielające. A sprzedaż past do zębów wrażliwych jest praktycznie zerowa.

Uzupełnieniem kategorii past do zębów są szczoteczki. - Klienci tak, jak i past poszukują szczoteczek markowych. Nie sprzedaje się te najprostsze, ze zwykłego włosia, nie oferujące dodatkowych funkcji. W ostatnim czasie, od 4-5 miesięcy, znacznie poprawiła się sprzedaż końcówek do szczoteczek elektrycznych. Dlatego staramy się mieć w sklepie końcówki do kilku systemów dostępnych na rynku - informuje sprzedawczyni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane