PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lasy Państwowe: Pierwsze sklepy z dziczyzną ruszą w Warszawie i w Katowicach

www.portalspozywczy.pl 26 września 2017 10:28

Lasy Państwowe: Pierwsze sklepy z dziczyzną ruszą w Warszawie i w Katowicach Fot. Shutterstock.com

Realizowany przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych projekt "Zdrowa żywność z Polskich Lasów" nabiera realnych kształtów. Jak dowiedział się portalspozywczy.pl, pierwsze sklepy z dziczyzną ruszą w listopadzie w Warszawie i w Katowicach.

Informacje o tym, że Lasy Państwowe planują otwarcie sklepów z dziczyzną i przetworami runa leśnego podał w maju Puls Biznesu. Pierwotne plany na 2017 rok zakładały otwarcie czterech placówek. Docelowo sklepów miałoby być kilkanaście. (czytaj więcej)

Z informacji, które otrzymaliśmy od Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych wynika, że do końca roku, najpewniej w listopadzie, powstaną dwa sklepy: w Warszawie przy ul. Grójeckiej (w siedzibie Dyrekcji Generalnej LP) oraz w Katowicach.

Jak tłumaczy, Krzysztof Trębski z Zespołu ds. Mediów Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, uruchomienie wspomnianych placówek jest uzależnione wyłącznie od spraw formalnych.

- Są to kwestie związane z pozwoleniami na adaptację pomieszczeń i ich dostosowaniem na funkcji, jaką będą pełniły. W planach na razie są cztery sklepy: w Warszawie, Katowicach, Olsztynie i Radomiu - dodaje.

Przedstawiciel DG LP przekonuje, że celem Lasów Państwowych nie jest budowa wielkiej „sieci handlowej”, a instytucja traktuje cały projekt jako działanie ze sfery CSR.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,82

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane