PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

LD Holding przygotowuje strategię ukierunkowaną na franczyzę

Autor: www.dlahandlu.pl 17 grudnia 2012 09:32

LD Holding przygotowuje strategię ukierunkowaną na franczyzę

LD Holding, operator sieci handlowych pod nazwą ELDE, Siec34 i Livio, zakończy rok 2012 liczbą około 1400 sklepów. W przyszłym roku planowany jest dalszy rozwój sieci oraz umacnianie jej wizerunku, jako silnego partnera dla franczyzobiorców, producentów i dystrybutorów.

Zawirowania związane z ogłoszeniem upadłości naszego właściciela - Rabatu Service - wbrew krążącym na rynku opiniom, nie wpłynęły negatywnie na stabilność finansową LD Holding - mówi Robert Paździor, Prezes LD Holding. - Nie miało to także znaczącego wpływu na liczbę placówek w sieci, ponieważ wypowiedzenia złożyło kilkadziesiąt sklepów. Mam jednak sygnały, że niektóre zostaną wycofane, gdyż decyzja o wystąpieniu wynikała z braku pewności co do przyszłości LD Holding.

Prezes Robert Paździor podkreśla, że przyszłość LD Holding jest jednoznaczna: dalszy i systematyczny rozwój. Mają temu służyć m.in.: inwestycje w informatyzację oraz wizualizację sieci. Przewidywane jest także większe wsparcie dla franczyzobiorców.

- Dalsza konsolidacja pozwoli nam na organizowanie centralnych akcji promocyjnych, co przy tak dużej liczbie sklepów będzie miało wymierny wpływ zarówno dla franczyzobiorców, jak i konsumentów - dodaje prezes.

Na początku przyszłego roku zostanie przedstawiona strategia firmy na lata 2013/2014 rok uwzględniająca zmiany na rynku dystrybucji w Polsce. Strategia będzie zdecydowanie ukierunkowana na i dla franczyzobiorców tak aby mogli otrzymać większe wsparcie w tym trudnym dla polskiego detalu czasie.

LD Holding S.A. po konsolidacji ze spółkami, które zarządzały Siecią 34 oraz Livio jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sklepy są niezależnymi przedsiębiorstwami, które dzięki działaniu w grupie mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci eLDe, Livio, Sieć 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, obecnie zrzeszając ok. 1400 placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jaca 2012-12-17 14:15:03

  "Mam jednak sygnały, że niektóre zostaną wycofane" - Robercik - ten to ma fantazję..

  A jak tam handelek w sklepach wyłudzonych przez cichą spółkę Robercika P. od prezesa holdingu - Robercika P.?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane