PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

LD Holding wprowadzi nowe pakiety franczyzowe

Autor: dlahandlu.pl 17 marca 2011 07:51

LD Holding wprowadzi nowe pakiety franczyzowe

LD Holding S.A. jako jeden z najważniejszych celów strategicznych na bieżący rok obrała wprowadzenie trzech nowych pakietów franczyzowych. Obecnie w sieci działa ponad 220 sklepów. - W tym roku podpisanych zostało już 40 umów zawierających nowe pakiety, do końca roku chcemy ich podpisać 140. Przyrost nowych sklepów szacujemy na 70-90, czyli liczymy że sieć przekroczy 300 placówek - mówi dyrektor ds. rozwoju sieci, Grzegorz Leszka.

Pierwszy pakiet ma charakter podstawowy. - Oferujemy wizualizacje placówki w oparciu o nasze standardy oraz pakiet umów dystrybucyjnych i producenckich. Pakiet TOP i TOP Premium - to pakiety o zwiększonych korzyściach dla detalistów. Od specjalnie negocjowanych cenników poprzez atrakcyjne retro do relacji inwestycyjnych włącznie - powiedział dyrektor ds. rozwoju sieci, Grzegorz Leszka.

Oferta kierowana jest do obecnych jak i nowo przystępujących do sieci sklepów. - W żadnym z nowych pakietów detalista nie płaci opłaty franczyzowej. Pomagamy w komputeryzacji sklepów oferując program komputerowy do zarządzania sklepem, szkolimy personel z zakresu działania tego programu. Relacje handlowe opieramy na umowach dystrybucyjnych i producenckich, za skanalizowanie źródeł dystrybucji detalista otrzymuje atrakcyjne profity - dodaje Grzegorz Leszka.

- Przeznaczyliśmy pieniądze z własnych środków na inwestycje związane z realizacją naszego projektu. Chcemy podnosić standard sklepów wstępujących do sieci i będących w niej poprzez korzystne dla detalistów relacje inwestorskie. Stawiamy również na rozwój usług dodatkowych, które proponujemy w nowych pakietach franczyzowych. Usługi okołohandlowe stanowią po pierwsze dodatkowy przychód, po drugie, pozwalają obniżyć koszty operacyjne a po trzecie, najważniejsze przywiązują klientów do sklepu - mówi dyrektor ds. rozwoju sieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane