Leszek Bać o planach rozwoju sieci SPAR w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2016 09:57

Leszek Bać o planach rozwoju sieci SPAR w Polsce Na zdj. Leszek Bać, fot. Żelazna Studio

- Plany rozwoju sieci SPAR są z jednej strony ambitne, a z drugiej - realne. Chcemy otwierać jeden sklep tygodniowo, czyli około 50 sklepów rocznie. Południe Polski oraz centrum i stolica są naszym głównym celem - mówił Leszek Bać, prezes zarządu SPAR Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • FAN 2016-10-27 16:59:29

  hm, ciekaw jestem tylko jednego skąd macie wiedzę że EC jest portugalskie, jakieś dane adresowe, nie wiem cokolwiek co by świadczyło o tym, że spółka jest portugalska. Oczywistą sprawą jest pochodzenie prezesa czy jego współpracowników ale firma cała ????

  PSD(społem) też współpracuje z EC np Gamy na marginesie tak tylko

 • PK 2016-10-27 09:43:45

  Tak, Groszek, Lewiatan, ABC i DCentrum są de facto uzależnieni od tego portugalskiego gracza Eurocash. Żabki nie liczę jako polskiej. Biedronka i Lidl znane są, że polskie produkty sprzedają i się jako polskie reklamują. Suma summarum, w zasadzie cały rynek handlu nie jest "w polskich rękach".Jeżeli dobrze kojarzę, to obcych wspólników nie mają tylko sklepy spółdzielcze (Społem), Piotr i Paweł, Stokrotka, Polo Market. Ale nie sprawdzałem, czy ostatecznie nie są gdzieś na Cyprze, w Luksemburgu :)

 • FAN 2016-10-26 18:33:56

  ach no przecież jest wikipedia  SPAR – holenderskie przedsiębiorstwo, założone w 1932 przez Adriaana van Wella. SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej.Sklepy funkcjonują w 41 krajach na 4 kontynentach. 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów klientów. To serdecznie gratuluję Panu Leszkowi takiego rozmachu.  Lewiatan - Polska Sieć Handlowa Lewiatan – największa franczyzowa sieć sklepów spożywczych w Polsce. Wchodzi w skład Grupy Eurocash[1].  Powstała w 1994 roku, jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Obecnie liczy ponad 2750[2] sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Jej twórcą był Waldemar Nowakowski.  Aaa no racja Twoja, jeśli ci sąsiedzi są tacy wiarygodni kłamiąc że sklepy sąsiada Lewiatan, Groszek cz Delikatesy Centrum są portugalskie to chyba zostaną mi zakupy w najbardziej polskiej biedronce

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,44

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane