PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lewiatan przyłącza do sieci 200 nowych sklepów rocznie

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2010 15:54

Lewiatan przyłącza do sieci 200 nowych sklepów rocznie

Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsekwentnie realizuje strategię rozwoju ilościowego wraz z jednoczesną poprawą jakości obecnie funkcjonujących placówek handlowych. Rocznie do sieci trafia 200 nowych sklepów.

- Rozwiązaliśmy umowy franczyzowe z około 100 sklepami zrzeszonymi w naszej sieci. Większość z nich to mniejsze placówki, o powierzchni nie przekraczającej 100 mkw. Sklepy te nie spełniały standardów Lewiatana, głównie w zakresie wizualizacji (zewnętrznej i wewnętrznej). Zostały one przyjęte do sieci jeszcze gdy wymagania jakościowe względem nowych placówek nie były określone. Z drugiej strony sieć powiększa się niemal z dnia na dzień. Statystycznie w ciągu roku przyłączamy ponad 200 nowych sklepów. Franczyzobiorcom oferujemy szeroki pakiet. Chętni zgłaszają się sami, co jest efektem między innymi cyklicznej obecności sieci w mediach - mówi Wojciech Kruszewski, prezes zarządu Lewiatan Holding S.A.

Zapytany o rozwój sieci w centralnej części Polski, Wojciech Kruszewski odpowiada, że coraz więcej placówek przechodzi pod skrzydła Lewiatana. - Staramy się rozwijać w regionach, w których nasza obecność jest jeszcze stosunkowo mało widoczna. Tak stało się na Lubelszczyźnie, gdzie pod koniec ubiegłego roku do Lewiatana dołączyło ponad 300 placówek należących do Stowarzyszenia Razem. Ciągle prowadzimy oczywiście rozmowy dotyczące dalszych przejęć lokalnych sieci - zdradza prezes Kruszewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane