PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Livio negocjuje warunki połączenia z większą siecią handlową

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2010 10:19

Livio negocjuje warunki połączenia z większą siecią handlową

Siedlecka firma dystrybucyjna BDF, do której należą sklepy Livio, jest w trakcie rozmów z przyszłym partnerem biznesowym. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od przedstawiciela BDF, lokalna sieć otrzymała kilka ofert. Negocjacje trwają.

Jak informowaliśmy wcześniej, sieci Livio nie udało się zrealizować ubiegłorocznego planu, zakładającego otwarcie trzech lub czterech nowych sklepów. Ruszył tylko jeden - w Rzekuniu koło Ostrołęki (działa od grudnia 2009). Wkrótce ma ruszyć placówka w Ostrówku, gdzie dobiegają końca prace wykończeniowe.

Siedlecka firma dystrybucyjna BDF uruchomiła sieć supermarketów pod nazwą Livio na początku 2008 roku. Część sklepów powstała w obiektach po placówkach dyskontów Globi, które należały do sieci Carrefour, a które w 2007 r. odkupiła spółka Emperia Holding, odsprzedając jednocześnie kilka z nich firmie BDF.
W 2009 spółka uruchomiła rozlewnię wody w Sebinie. Wody mineralne pod marką Livio i Grenada (w wersji gazowanej i niegazowanej, w opakowaniach 1,5 i 5 l) są dystrybuowane głównie w sieci sklepów Livio.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane