PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Livio przekracza granice województwa wielkopolskiego

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2018 09:53

Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio w grudniu ub.r. roku powiększył się o kolejną placówkę TOP Premium. Placówka o powierzchni 120 mkw. powstała w miejscowości Kargowa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 29 (woj. lubuskie). Sieć Livio (GK Specjał) kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.

O wyborze przystąpienia do Polskiej Sieci Handlowej Livio, jak twierdzi właściciel sklepu Marian Szewczyk, decydowało kilka ważnych elementów m.in. że sieć Livio jest w 100 proc. polską siecią, coraz bardziej rozpoznawalną zarówno w województwie wielkopolskim, jak i lubuskim. Sieć oferuje swoim franczyzobiorcom zarówno szeroką gamę produktów marki własnej, topowe produkty można kupić w atrakcyjnych cenach, jak również liczne promocje gazetkowe czy plakatowe. Ważnym czynnikiem, który miał wpływ na decyzję była pomoc ze strony sieci, zarówno w przygotowaniu projektu prawidłowego ustawienia sklepu, ułożenie asortymentu zgodnie z zasadami merchandisingu placówki i pomoc w zakupie mebli w oparciu o standardy Livio. Ważnym elementem była także atrakcyjna wizualizacja placówki. 

Do wielkopolskiego oddziału w całym roku 2017 przystąpiło ponad 120 sklepów. Na koniec roku oddział liczy już 495 sklepów zrzeszonych pod logiem Livio.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane