Łódzka spółdzielnia z kolejnym sklepem po rebrandingu

Autor: dlahandlu.pl 21 września 2016 10:10

14 września została otwarta kolejna, ósma już Gama w Łodzi. W ofercie sklepu pojawiła m.in. marka własna Gama, która cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów.

"Społem" Łódzka Spółdzielnia Spożywców prowadzi 14 sklepów spożywczych, sklep przemysłowy, a także placówkę Delikatesy Centrum (ul. Piłsudskiego 108), zaopatrywaną przez Eurocash.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD i spółdzielni partnerskich, a już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD. Celem jej powołania było wsparcie spółdzielni w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie pozyskania nowych odbiorców – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane