Lubelska spółdzielnia Społem przekształciła się w spółkę kapitałową

Autor: dlahandlu.pl 9 lutego 2016 10:57

,,Społem" Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna w Lublinie została przekształcona w spółkę kapitałową pod firmą – Społem Distro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie przy ul. Spółdzielczej 4, która została 1 lutego br. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin - Wschód.

Spółce przekształconej przysługują wszystkie prawa i obowiązki Spółdzielni przekształcanej (sukcesja generalna). W konsekwencji z dniem 1 lutego br., spółka Społem Distro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przejęła na siebie wszystkie prawa i obowiązki ,,Społem" Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna w Lublinie.

Zmiana formy prawnej nie powoduje zmian w stosunkach spółki z jej kontrahentami, nie będzie to miało różniej wpływu na dotychczasową współpracę, a podjęte przez spółkę działania pozwolą na pełną kontynuację współpracy na dotychczasowych warunkach. Spółka poinformowała też, że ważność zachowują wszelkie umowy i zobowiązania. Nie zmienia się też zespół pracowników.

Przeczytaj także:

Wiodącą działalnością spółki Distro jest sprzedaż hurtowa artykułów spożywczych, przemysłowych AGD i chemii gospodarczej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane