PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Makro Cash & Carry w II kwartale przeszkoliło 500 właścicieli sklepów

Autor: dlahandlu.pl 28 lipca 2010 11:20

Makro Cash & Carry w II kwartale przeszkoliło 500 właścicieli sklepów

W drugim kwartale 2010 r. firma MAKRO Cash & Carry w ramach ogólnopolskiego projektu szkoleniowego „Idealny Biznes" dla mikro i małych przedsiębiorców przeszkoliła ponad 1037 osób z całej Polski, w tym 483 właściceli i pracowników sklepów. W sierpniu są planowane kolejne szkolenia dotyczące m.in. asortymentu w sklepie, polityki cen, BHP i pierwszej pomocy, oraz layout sklepu.

Dla grupy Traders - właścicieli i pracowników sklepów handlu detalicznego, w II kwartale br. zorganizowano łącznie 38 szkoleń, w których wzięły udział 483 osoby. Najczęściej wybieranym szkoleniem był moduł „Asortyment w sklepie, polityka cen", który ukończyło ponad 100 osób. Z dużym zainteresowaniem spotkały się również szkolenia „BHP i pierwsza pomoc" oraz „Obsługa klienta".

W styczniu br. MAKRO Cash & Carry uruchomiło projekt szkoleniowy "Idealny Biznes" - ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych. W okresie od kwietnia do czerwca przeprowadzono łącznie 64 szkolenia, w których wzięło udział w sumie 1037 przedsiębiorców z całej Polski. Ogółem, od uruchomienia projektu przeszkolono blisko 2000 osób. Warsztaty szkoleniowe skierowane są głównie do sektora HoReCa (hotele, restauracje, catering) oraz przedsiębiorców handlu detalicznego.

Na stronie szkolenia.makro.pl dostępne są informacje na temat projektu oraz formularz zgłoszeniowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane