Malinka Market otwiera pięć nowych sklepów. W sieci działa już 57 placówek

Autor: www.dlahandlu.pl 7 sierpnia 2012 11:06

W najbliższą sobotę 11 sierpnia otwartych zostanie pięć kolejnych sklepów pod logo Malinka Market. Do sieci dołączą sklepy z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego w miejscowościach Gorlice, Niepołomice, Wielopole Skrzyńskie, Odonów oraz Lubzina a liczba placówek działających w sieci Malinka Market wzrośnie do 57.

- Szybki rozwój związany jest z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i atrakcyjnymi warunkami, a dynamika wzrostu oraz zadowolenie klientów owocuje otwieraniem się wielu nowych placówek. Nasza sieć nie zwalnia tempa ekspansji i szuka kolejnych partnerów do współpracy. Dostarcza sklepom koncept wizualizacji i odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni sprzedażowej oraz wsparcie i pomoc kierownika regionalnego - informują nas przedstawiciele firmy.

Malinka Market to sklepy działające na zasadzie tzw. "miękkiej franczyzy". Sieć swoim zasięgiem obejmuje województwa małopolskie i podkarpackie. Stawia na dynamiczny rozwój i aktywnie poszukuje nowych franczyzobiorców jako swoich partnerów do współpracy. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane