PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Małpka Express rozszerza asortyment produktów świeżych

Autor: dlahandlu.pl 14 października 2014 11:54

Małpka Express rozszerza ofertę gastronomiczną o świeże przekąski, m.in. kanapki, sałatki czy jogurty. Gotowe dania będzie można zjeść na miejscu w Strefie Cafe. Obecnie nowy asortyment testowany jest w 13 poznańskich sklepach należących do sieci, ale stopniowo będzie wprowadzany do wszystkich placówek.

- Staramy się nieustannie rozwijać zakres naszych usług - mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A. - Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę gastronomiczną również dla klientów, którym zależy na zdrowszych czy bezmięsnych potrawach - zaznacza.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Sklepy oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów. Sieć wciąż stara się poszerzać swój asortyment o kolejne marki lokalnych producentów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kb 2014-10-23 09:54:44

    Jak zwykle oszukują sklepy w których nie ma towaru a uważają się za nie wiadomo co wystarczy zrobić ankietę wśród klientów. Prezes to chyba nawet nie wie co się dzieje w jego firmie szkoda słów

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane