Małpka Express walczy o niezrzeszone sklepy

Autor: www.dlahandlu.pl 1 października 2013 18:30

Ogólnopolska sieć sklepów Małpka Express rozpoczyna kampanię, której celem jest pozyskanie nowych, atrakcyjnych lokalizacji.

Do końca grudnia liczba sklepów wzrośnie do 200 na terenie całego kraju. W 2014 roku sieć planuje uruchomić 200 kolejnych. Wraz z rozwojem rośnie zapotrzebowanie sieci na nowe lokalizacje. 

Program „Droga do zysku" skierowany jest do właścicieli lokali lub osób, które posiadają prawo do podnajmu. Wymogiem jest powierzchnia placówki, która powinna wynosić od 70 do 200 mkw oraz atrakcyjna lokalizacja, w centrach miast lub w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych. Szczególnie mile widziani są właściciele sklepów spożywczych niezrzeszonych lub w miękkiej franczyzie.
- Oferujemy długoterminową umowę oraz stałe miesięczne wynagrodzenie - mówi Tomasz Kowalski, dyrektor departamentu ekspansji Małpka S.A. - Ponadto zapewniamy remont i adaptację lokalu do standardów sieci obejmującą wyposażenie sklepu w systemy informatyczne, a także możliwość wykupienia towaru. Osoby które zdecydują się zostać partnerem prowadzącym sklep będą mogły liczyć również na wsparcie ekspertów sieci i uczestnictwo w profesjonalnym systemie szkoleń. Ci, którzy są zainteresowani odstąpieniem lokalu, otrzymają stałe źródło dochodów oraz stabilnego i długoterminowego najemcę.

Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Każda placówka składa się z sali sprzedaży oraz wyodrębnionej strefy Małpka Cafe, pełniącej funkcję nowoczesnej mini-kawiarni.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • alex wawa 2014-03-20 13:16:00

    Małpka już się kończy :))) Młody świtalski chciał zabłysnąć a wyszedł mu wielki niewypał. W sklepach totalny brak towaru bo firma nie płaci dostawcom. Dla ajentów wprowadzili takie zmiany, że tylko ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o handlu podejmie się współpracy z tą siecią. Niestety starych ajentów zmusili groźbą nieprzyjęcia towarów będących na stanie sklepu, do podpisania nowych, niekorzystnych umów. To już nie jest współpraca tylko zostają wyrobnikami poznańskich cwaniaczków.

  • Żabson 2013-10-16 15:34:03

    Skąd wiesz??? Może aby wejść mocno na rynek dadzą zarobić?

  • sowa 2013-10-03 23:47:23

    Szukają taniej siły roboczej, za bezcen?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane