PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Marek Kondrat otwiera BARaWINO

Autor: www.dlahandlu.pl 1 października 2015 09:48

Marek Kondrat otwiera BARaWINO fot. materiały prasowe

Znany aktor rozwija swoją sieć Kondrat Wina Wybrane. Do sklepów winiarskich w największych miastach Polski właśnie dołączył bar winny w Krakowie – BARaWINO. Klienci znajdą w nim wina z całego świata oraz przekąski od lokalnych producentów.

Marek Kondrat pierwszy sklep otworzył w Warszawie w 2012 roku. Później rozwijał sieć franczyzową, która rozrosła się do siedmiu sklepów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Przemyślu, Katowicach, Bydgoszczy, Gliwicach. Teraz rozpoczął nowy etap swojej działalności. W Krakowie przy ulicy Mostowej 1 powstał lokal pod szyldem BARaWINO. Miejsce pomysłem, wystrojem i atmosferą nawiązuje do francuskich bar-a-vin - jest połączeniem sklepu i baru winnego. To drugi sygnowany przez aktora lokal w Krakowie. Pierwszym jest sklep Kondrat Wina Wybrane przy ulicy Dolnych Młynów 9.

W ofercie lokalu dostępne są produkty od producentów między innymi z Francji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Izraela, Chile, Polski. Oferta lokalu to również ciepłe napoje, oranżady, świeże soki, a także drobne przekąski od lokalnych dostawców, między innymi bundz, oscypek, obwarzanki i chleb z krakowskiej „Piekarni Mojego Taty”. Poszerzenie działalności to odpowiedź na rozwój rynku w Polsce. Według badań KPMG od 2004 roku sprzedaż win gronowych w Polsce wzrosła o 56%. W efekcie statystyczny Polak wypija 7 litrów wina, rocznie w tym 3,5 litra wina gronowego. Dla porównania Francuzi wypijają 45 litrów, Portugalczycy 42 litry, a Włosi 37 litrów.

- Polacy wiedzą coraz więcej o winie, a ich wybory są mniej przypadkowe. To sprawia, że miejsca takie jak BARaWINO są potrzebne. Lokal stworzy możliwość spróbowania najlepszych produktów, zabrania ich do domu, a także - co ważne dla mnie osobiście – rozmowy o nich. Stanie się to możliwe dzięki pomocy wykwalifikowanej obsługi, która pomoże zarówno amatorowi jak i koneserowi dobrać wino odpowiednie do indywidualnego gustu. Bo dobre wino to takie, które nam smakuje - mówi Marek Kondrat, właściciel sieci sklepów Kondrat Wina Wybrane i lokalu BARaWINO.
Wszystkie propozycje charakteryzują przystępne ceny, rozpoczynające się od 4 zł za kieliszek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane