PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Marwit usprawnia procesy sprzedażowe

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2016 10:35

Firma Marwit, producent i dystrybutor świeżych produktów, wdrożyła SYLOGIS – system informatyczny autorstwa kieleckiej spółki INFOVER. Rozwiązanie usprawnia procesy związane z dystrybucją produktów, realizacją zamówień, wpływając tym samym na wzrost sprzedaży.

Oprogramowanie pełni rolę wielofunkcyjnej platformy sprzedażowo-dystrybucyjnej. Umożliwia centralne zarządzanie realizacją zleceń terenowych. Tworząc codzienne harmonogramy, wspomaga pracę przedstawicieli handlowych. Kierowcy zaś otrzymują informację o planowanych dostawach oraz mają dostęp do wszelkich danych niezbędnych podczas wizyt u klientów. Przedstawiciele handlowi i kierowcy maja dostęp do systemu za pośrednictwem aplikacji mobilnej i strony www.
SYLOGIS wspomaga zarówno procesy logistyczne i rozliczeniowe, jak i fakturowanie, przyczyniając się do rozwoju spółki.

SYLOGIS codziennie, na podstawie danych historycznych i najświeższych informacji o sprzedaży w oparciu o wypracowane algorytmy, planuje dostawę dla każdego produktu i odbiorcy odrębnie.
Dodatkowo rozwiązanie INFOVER, poprzez użycie EDI, automatyzuje wysyłkę dokumentów do sieci. Wspomaga zarządzanie punktami sprzedaży, ich ofertą produktową, a także warunkami handlowymi i cennikami. Wspiera również szereg czynności związanych z procesami rozliczeniowo-fakturującymi.

Firma Marwit to czołowy polski producent świeżych soków, surówek, zup i innych zdrowych produktów. Lider w kategorii soków świeżych i jej prekursor.

Kielecka spółka INFOVER od 1991 roku oferuje systemy informatyczne, odpowiadające indywidualnym potrzebom przedsiębiorstw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • szczery 2017-10-29 21:06:56

  Ten system to jedna wielka porażka! Sprzedaż spadła o połowę! System nalicza nieuzasadnione ilości! jednym dwa razy tyle, innym o wiele za mało... takiego rozp.... jaki ten system zrobił nawet najbardziej ułomny kierowca by nie potrafił zrobić samemu zamawiając i planując dostawy.

 • mzok 2017-03-24 20:27:01

  przejscie na system typu ERP mial byc dla marwitu szansa na rozwoj, niestety oprogramowanie dostarczane przez infovera jest do d..y, od ponad roku blednie nalicza ilosci i nic sie w tym temacie nie poprawia

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,13

 • Śr

  6,40

 • Min

  3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane