PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Menedżer sieci Kangur: Handel czeka na "polskiego Viktora Orbana"

Autor: www.dlahandlu.pl 9 marca 2015 09:48

Menedżer sieci Kangur: Handel czeka na "polskiego Viktora Orbana"

Nowo powstała łódzka sieć sklepów Kangur chce rozwijać się na terenie całego kraju. Początkowo powstanie kilkanaście sklepów w województwie łódzkim. Kolejnymi etapami będzie stworzenie grupy kapitałowej oraz zakupowej, do której przystąpić będą mogli tylko polscy detaliści oraz hurtownicy spełniający określone warunki.

- Naszym głównym celem jest przeciwstawienie się w tym trudnym dla polskiego handlu okresie kapitałowi zagranicznemu. Stoimy w całkowitej opozycji do nowoczesnych kanałów dystrybucji oraz zachodnich modeli sprzedaży hurtowej czy detalicznej. Te w coraz to większym stopniu wyniszczają nasz rodzimy handel a polskie prawo niestety na to pozwala. Można by powiedzieć, że każdy nasz przedsiębiorca czeka na "polskiego Viktora Orbana", który zadba o swoje a nie cudze - mówi portalowi dlahandlu.pl Adam Radomski, pomysłodawca i menedżer sieci Kangur Express.

- Naszym ostatecznym celem jest stworzenie najsilniejszej polskiej sieci, która będzie w stanie przeciwstawić się dużym zagranicznym sieciom sprzedażowym, które stopniowo wyniszczają polski rynek detaliczny oraz hurtowy - podsumowuje nasz rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Hachibi 2016-01-11 17:27:39

  Manager syn zatrudnia na umowy o pracę za najniższą co i tak jest nierespektowane a stawka jest godzinowa. Brak urlopów i praca w święta. Typowy polski biznes walczący ze złymi, zagranicznymi koncernami.

 • NG. 2015-04-10 08:48:16

  Ciekawe czy wzorem tych znienawidzonych zagranicznych sieci, sieć Kangur będzie zatrudniała pracowników na podstwie umowy o pracę?

 • Martin751 2015-03-30 19:38:50

  ... stąd nazwa sieci: tradycyjny, polski kangur...

  Od początku spójnie i konsekwentnie. Będzie sukces, że ho ho!

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane