PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Menedżerowie sklepów powinni przechodzić trening umiejętności

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 22 kwietnia 2010 14:47

Menedżerowie sklepów powinni przechodzić trening umiejętności

Sieci handlowe chętnie dokształcają swoich pracowników. - U tego typu klientów nie sprawdza się model szkoleń, czy podejście, który możemy zaobserwować w wielu ofertach, dotyczące przekazywania wiedzy. Podstawowe i skuteczne formy kształcenia, to instruktaż zawodowy i trening umiejętności, a do tego głównie "on the Job" czyli na miejscu pracy - mówi Olgierd Rodziewicz-Bielewicz, kierownik biura projektów unijnych, ekspert Catman Polska.

Podobny system dobrze sprawdza się także w pracy z menedżerami niższego szczebla. - W tym przypadku dobrze sprawadza się też coaching ukierunkowany na standardy. Kadra osiąga szybko wysoki poziom, gdy firma ma stworzoną odpowiednią kulturę, z misją, wartościami, standardowymi dla wszystkich menedżerów narzędziami. 

- Kadra wyższego szczebla oprócz standardowych szkoleń powinna już mieć dobrany system rozwoju dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Trening umiejętności rozwija komunikację i współpracę w grupie, twórcze rozwiązywanie problemów oraz podział ról w grupie - dodaje ekspert Catman Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane