Miesięczna sprzedaż Bio Planet to 11 mln zł

Autor: www.dlahandlu.pl 14 marca 2017 12:49

Spółka Bio Planet sprzedała w lutym towary za 11 mln złotych, co stanowi 18% wzrostu w stosunku do sprzedaży w lutym 2016 r., która wynosiła 9,3 mln zł. W lutym spółka wprowadziła około 40 nowych produktów do oferty - m.in. ekologiczne makarony dietetyczne Konjac pod marką Better Than Foods.

W lutym 2017 r. uruchomiono punkt przeładunkowy w Oleśnicy koło Wrocławia. Otwarcie czwartego punktu przeładunkowego umożliwi lepsze zaopatrzenie klientów na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego oraz lubuskiego. Spółka nie planuje otwierania kolejnych punktów przeładunkowych w przeciągu kolejnych kilku lat.
Ponadto, firma pozyskała przedstawiciela handlowego na terenie województwa śląskiego. Tym samym liczba przedstawicieli handlowych Bio Planet wzrosła do piętnastu.
Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu13 maja 2017 r. w Warszawie targów wewnętrznych Bio Planet skierowanych wyłącznie do obecnych dostawców i odbiorców. Targi mają na celu promocję produktów dystrybuowanych przez Bio Planet wśród właścicieli i managerów sklepów ekologicznych z całej Polski. Targi są elementem strategii firmy ukierunkowanej na umacnianie rozpoznawalności brandów żywności ekologicznych dystrybuowanych przez spółkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane