Miesięczna sprzedaż Bio Planet to 11 mln zł

Autor: www.dlahandlu.pl 14 marca 2017 12:49

Spółka Bio Planet sprzedała w lutym towary za 11 mln złotych, co stanowi 18% wzrostu w stosunku do sprzedaży w lutym 2016 r., która wynosiła 9,3 mln zł. W lutym spółka wprowadziła około 40 nowych produktów do oferty - m.in. ekologiczne makarony dietetyczne Konjac pod marką Better Than Foods.

W lutym 2017 r. uruchomiono punkt przeładunkowy w Oleśnicy koło Wrocławia. Otwarcie czwartego punktu przeładunkowego umożliwi lepsze zaopatrzenie klientów na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego oraz lubuskiego. Spółka nie planuje otwierania kolejnych punktów przeładunkowych w przeciągu kolejnych kilku lat.
Ponadto, firma pozyskała przedstawiciela handlowego na terenie województwa śląskiego. Tym samym liczba przedstawicieli handlowych Bio Planet wzrosła do piętnastu.
Zarząd podjął decyzję o zorganizowaniu13 maja 2017 r. w Warszawie targów wewnętrznych Bio Planet skierowanych wyłącznie do obecnych dostawców i odbiorców. Targi mają na celu promocję produktów dystrybuowanych przez Bio Planet wśród właścicieli i managerów sklepów ekologicznych z całej Polski. Targi są elementem strategii firmy ukierunkowanej na umacnianie rozpoznawalności brandów żywności ekologicznych dystrybuowanych przez spółkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane