Milea przygotowała nowe pakiety dla franczyzobiorców

Autor: franchising.pl 8 października 2010 10:13

W ramach rozwoju sieci Milea, Detal Koncept przygotował nowe pakiety oferowane franczyzobiorcom: rozwojowy, handlowy i operacyjny - podaje franchising.pl

Firma wprowadziła nowy system zarządzania asortymentem i promocjami, który ułatwia franczyzobiorcy kontrolowanie zapasów. Uregulowano rodzaje premii handlowych oraz zasady ich naliczania i przyznawania. Wprowadzono nowe standardy prowadzenia sklepu i obsługi klienta, które zawarte są w nowym podręczniku operacyjnym. Zaś dla pracowników został przygotowany system szkoleń Akademia Milea.W październiku firma uruchomi trzy nowe placówki: w Hrubieszowie, Piekoszowie i Gorlicach. Obecnie do sieci należy 90 sklepów. Detal Koncept ma jednak ambicje, by Milea była jedną z największych sieci sklepów franczyzowych blisko domu.

Z oferty Milea mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy dysponują środkami w wysokości minimum 50 tys. złotych oraz lokalem handlowym o powierzchni sprzedaży od 100 do 400 m2 funkcjonującym w miastach liczących co najmniej 2,5 tys. mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10636

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane