PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

MineWine.pl rozwija sieć sprzedaży w centrach handlowych

Autor: www.dlahandlu.pl 6 marca 2012 08:57

5 marca 2012 roku, w ostrowskiej Galerii Ostrovia, zainaugurował swoją działalność nowy Salon Win MineWin.pl. Po Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu i Galerii Malta w Poznaniu, to trzeci Salon Win otwarty pod tą marką.

MineWine.pl to projekt winiarski, który działa od grudnia 2009. Poza własną selekcją i importem oraz sprzedażą detaliczną wina, zajmuje się także szeroko pojętą popularyzacją kultury wina w Polsce. Pierwszy salon win otwarty został w Swarzędzu, gdzie mieści się także siedziba firmy. Po około roku działalności, MineWine.pl rozszerzyło funkcjonowanie o salon win i winebar w Galerii Malta w Poznaniu, teraz, kolejne otwarcie nastąpiło w Ostrowie Wielkopolskim.
 
- Wszyscy w MineWine jesteśmy bardzo podekscytowani nowym otwarciem i jednocześnie bardzo ciekawi potencjału drzemiącego w mieszkańcach Ostrowa i okolic. Bardzo liczę na to, że ostrowianie, kaliszanie, pleszewianie i inni mieszkańcy regionu, będą chcieli rozpocząć bądź kontynuować swoje przygody z winem właśnie z MineWine.pl - powiedział Sławomir Komiński - właściciel MineWine.pl.


W ofercie MineWine.pl w Galerii Ostrovia dostępne będzie ok. 300 etykiet win z całego świata, a ceny zaczynać się będą od ok. 20 zł. Poza winami dostępna będzie także selekcja alkoholi mocnych, przede wszystkim whisky, a także kieliszki i akcesoria winiarskie. MineWine.pl planuje także organizowanie w Galerii Ostrovia cyklicznych eventów winiarskich, komentowanych degustacji, szkoleń i spotkań z winiarzami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane