Mixit rozwija sieć sprzedaży w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2017 13:18

Mixit - czeski producent musli na indywidualne życzenie, który w Polsce działa od ponad dwóch lat, uruchamia nowe punkty odbioru osobistego.

Głównym kanałem sprzedaży Mixit.pl – czyli polskiej odnogi czeskiego producenta musli i kasz na indywidualne życzenie nadal pozostaje internet, jednak gotowe mieszanki można też kupić stacjonarnie, w punktach odbioru bezpośredniego.
– Takie punkty są sporym ułatwieniem dla mieszkańców większych miast. Pozwalają one na stały dostęp do gotowych mieszanek z wyselekcjonowanych składników oraz uniknięcie kosztów dostawy – mówi Karolina Czech, dyrektor polskiego oddziału Mixit.

Jeszcze rok temu zamówione w sklepie internetowym musli, kasze i przekąski można było odebrać tylko w Warszawie. Dziś Mixit ma już swoje punkty także w Krakowie, Wrocławiu, Zielonej Górze, a także, od początku tego miesiąca, w Katowicach. W najbliższych miesiącach możliwość odbioru osobistego będą mieli również mieszkańcy Poznania, Łodzi i Trójmiasta.

W państwach, w których Mixit działa dłużej sieć punktów odbioru osobistego jest już dużo większa. Czesi mają do dyspozycji blisko 40 miejsc, w których mogą odebrać zamówione przez siebie musli, a Słowacy dziewięć. W Kanadzie, gdzie firma niedawno rozpoczęła swoją działalność, funkcjonują dziś trzy punkty. Rozwój w Polsce wynika z faktu, że mieszanki cieszą się coraz większym powodzeniem.
– Polacy najchętniej kupują gotowe, zazwyczaj zdrowotne mieszanki. Najpopularniejsze z nich to Dr Matchatea, Mieszanka Siłacza oraz Do Kąpielówek. Trafiamy więc tutaj przede wszystkim w gusta osób, które stawiają na zdrowy i aktywny tryb życia – mówi Karolina Czech.

Firma postanowiła podążać za tym trendem i dotrzeć także do tych mniej „świadomych” odbiorców. Tak narodził się pomysł na kampanię informacyjną „Myślę zdrowo, żyję w równowadze”, którą Mixit uruchamia właśnie wspólnie z wrocławskim Instytutem Psychodietetyki. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane