MyEcolife: Stoiska w galeriach handlowych nie były rentowne, stawiamy na BioBazar

Autor: portalspozywczy.pl 14 marca 2012 13:08

MyEcolife: Stoiska w galeriach handlowych nie były rentowne, stawiamy na BioBazar

Mieliśmy trzy stoiska MyEcolife w warszawskich galeriach handlowych przez niemal dwa lata. Zrezygnowaliśmy jednak z tego sposobu dystrybucji produktów MyEcolife, nie było to rentowne przedsięwzięcie. Skupiamy się na sprzedaży na BioBazarze, za pośrednictwem sklepu internetowego i w wybranych sklepach ekologicznych i delikatesach na terenie Warszawy i okolic - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Agnieszka Saternus, dyrektor zarządzająca MyEcolife Sp. z o.o.

Firma MyEcolife jest organizatorem BioBazaru, gdzie klienci mogą kupić produkty ekologiczne wprost od dostawców. BioBazar działa od 27 listopada 2010 r. w każdą sobotę przy ul. Żelaznej w Warszawie. Po prawie roku istnienia otworzył również filię w Konstancinie.

- W tym roku nie planujemy otworzenia kolejnych filii, nie wykluczamy tego jednak w przyszłości. Obecnie skupiamy się na rozpoczętych projektach - na BioBazarze i sklepie online MyEcolife. Klienci BioBazaru mogą spodziewać się w najbliższym czasie kolejnych atrakcji podczas sobotnich zakupów - tłumaczy Agnieszka Saternus.

Jak dodaje, zdecydowanie rośnie skala BioBazaru, przybywa nie tylko klientów, ale też i dostawców. Oferta jest coraz bardziej kompleksowa, regularnie ją poszerzamy, a miejsce jest coraz bardziej znane. Mamy szereg ciekawych pomysłów na dalszy rozwój BioBazaru, które stopniowo realizujemy.

 

 

Więcej na www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,39

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane