Nałęczowska Spółka Handlowa otwiera czwarty supermarket alibi

Autor: dlahandlu.pl 22 czerwca 2017 12:58

Po trwających prawie rok pracach projektowych i budowlanych, 21 czerwca Nałęczowska Spółka Handlowa uruchomiła kolejny supermarket alibi, zlokalizowany w Żyrzynie (powiat puławski) przy ul. Tysiąclecia 154 B.

Na powierzchni prawie 400 mkw. sali sprzedaży przygotowana została oferta asortymentowa. Na szczególną uwagę zasługują stoiska z produktami świeżymi (owoce, warzywa, pieczywo, mięso, wędliny, sery), nabiał i mrożonki. Bardzo duży wybór można znaleźć w alejce z chemią, kosmetykami oraz artykułami przemysłowymi. Do dyspozycji klientów są dwie kasy. Wygodę zakupów zapewnia parking na ponad 30 pojazdów.

Supermarket w Żyrzynie jest czwartym sklepem pod logo alibi. Spółka prowadzi również drogerię i wynajmuje powierzchnię innym podmiotom w obszarze handlu i usług. Firma przyjęła w swojej strategii rozwój formatu supermarketów w woj. lubelskim jako główny cel na najbliższe lata, w związku z czym w 2016r. uruchomiony został magazyn centralny na terenie parku logistycznego Panattoni w Lublinie.

Obecnie prowadzone są prace projektowe w oparciu o nabytą niedawno działkę w powiecie ryckim. W ciągu najbliższych miesięcy powinno dojść do rozpoczęcia budowy kolejnego obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane