Nasz Sklep: koniunktura w handlu słabsza w I półroczu br.

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 19 lipca 2010 07:50

Nasz Sklep: koniunktura w handlu słabsza w I półroczu br.

Zdaniem Jana Sałaty, wiceprezesa sieci Nasz Sklep, koniunktura w I półroczu br. nie była sprzyjająca dla firm działających w handlu. - Wprawdzie wyniki odnotowaliśmy zbliżone do ubiegłorocznych, ale zawdzięczamy to głównie większej liczbie sklepów - powiedział w rozmowie z portalem dlahandlu.pl.

Jan Sałata dodaje, że maj i czerwiec były już znacznie lepszymi miesiącami pod względem przychodów. - Liczymy, że równie udany będzie okres wakacyjny. Dużo zależy od pogody. Kiedy jest ciepło, sprzedaż wzrasta. W letnich miesiącach klienci rzadziej odwiedzają supermarkety, na czym korzystają mniejsze sklepy osiedlowe, takie jak nasze - uważa nasz rozmówca.

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep zosta a zawiązana w 2000 roku. Jej prezesem jest Krzysztof Tokarz, a akcjonariuszami - właściciele sklepów reprezentujący wyłącznie polski kapitał.
Powstanie spółki zapoczątkowały spotkania kupców z Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla, Dębicy. Impulsem do zrzeszenia się sklepów było narastające zagrożenie ze strony napływającego i dynamicznie rozwijającego się handlu z udziałem kapitału zagranicznego.

Dzisiaj sieć działa na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,52

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane