Nasz Sklep sukcesywnie powiększa sieć

Autor: dlahandlu.pl 15 lipca 2010 11:30

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, na koniec maja br. sieć sklepów spożywczych Nasz Sklep liczyła 1472 placówki (pod koniec lutego zrzeszała 1402 punkty). - Rozwijamy się dynamicznie praktycznie w każdym regionie, w którym jesteśmy obecni - powiedział Jan Sałata, wiceprezes spółki Nasz Sklep.

- Wielu przedsięboirców decyduje się na współpracę z nami przez wzgląd na atrakcyjne warunki, które oferujemy franczyzobiorcom - nie pobieramy opłat,ale dzielimy się zyskami - tłumaczy nasz rozmówca.

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep została zawiązana w 2000 roku. Jej prezesem jest Krzysztof Tokarz, a akcjonariuszami - właściciele sklepów reprezentujący wyłącznie kapitał polski.

Powstanie spółki zapoczątkowały spotkania kupców z Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla, Dębicy. Impulsem do zrzeszenia się sklepów było narastające zagrożenie ze strony napływającego i dynamicznie rozwijającego się handlu z udziałem kapitału zagranicznego. Dzisiaj sieć działa na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,34

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane