PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nielegalne targowisko w centrum Bydgoszczy

Autor: gazeta.pl 3 grudnia 2014 11:13

Obskurne targowisko powstało na jednym z ważniejszych placów w Śródmieściu. Miasto protestuje, bo działają bez pozwoleń - podaje gazeta.pl.

Szpetny targ rozstawił się na placu przy zbiegu ulic Gdańskiej i Śniadeckich, w samym centrum miasta. Stoi na terenie prywatnym, ale zezwolenie na jego postawienie powinien wydać ratusz.

Urzędnicy powiadomili o nielegalnym targowisku straż miejską, inspektora nadzoru budowlanego, inspekcję handlową. Liczą, że targowisko wkrótce zniknie.

Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego już nie jest tak entuzjastyczny. Nie ma podstaw prawnych do tego, by móc nałożyć na właściciela terenu mandat. Jeśli to samowola, trzeba wszcząć postępowanie. A to ma w pierwszej kolejności doprowadzić do legalizacji obiektu. Dopiero gdy okaże się ona, z różnych przyczyn, niemożliwa, będzie można nakazać rozbiórkę - pisze gazeta.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • obserwator 2014-12-06 23:03:38

  i dobrze że coś zaczęło się dziać ludzie mają nowe miejsca pracy gazety mają co pisać bo już im tematów brakowalo a urzednicy wyglądają bzdury na odczepnego jak by tam jakas budowla powstala cieszmy się z tego co tam powstalo bo zawsze może być gorzej np.ćpuny pijaki i zlodziejstwo a tak jest porządek i kolejny kawałek miasta zagospodarowany !!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,50

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane