Nowa hala targowa w Ostrowcu ruszy w połowie roku

Autor: echodnia.eu 1 lutego 2018 10:34

Dużo szybciej niż zakładano, powstaje nowa hala handlowa na terenie Targowiska Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt o nazwie „Mój Rynek” ma już w połowie roku służyć lokalnym producentom płodów rolnych i żywności - podaje echodnia.eu.

Modernizacja ostrowieckiego targowiska przybrała realnych kształtów między innymi za sprawą dofinansowania do budowy nowoczesnej hali, jakie otrzymała gmina. Całość prac, które według planów mają się zakończyć w połowie roku kosztuje około 2,8 miliona złotych. Dokładnie 999 tysięcy 999 złotych wynosi dotacja z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Nowa hala ma stać się tak zwanym „zielonym rynkiem”, dedykowanym osobom handlującym płodami rolnymi, lokalnym producentom naturalnej żywności. Już dziś wiadomo, że obiekt wybudowany zostanie przez terminem. Wiata z zapleczem sanitarnym będzie miała wymiary 33 na 52 metrów. Znajdzie się w niej 61 miejsc handlowych. Każde stanowisko będzie oświetlone. „Mój Rynek” wyposażony będzie w kanalizację, parking oraz dojazd. Ponadto, poza wiatą, przy jej północnej elewacji powstanie 6 miejsc handlowych. Targowisko zostanie wyposażone w odnawialne źródła energii.

Czytaj więcej: /www.echodnia.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane