Nowa odsłona sklepu Chaty Polskiej (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 7 marca 2018 11:21

Nowa odsłona sklepu Chaty Polskiej (galeria) Fot. materiały prasowe Chata Polska

W Poznaniu na os. Przyjaźni 141 A działa sklep Chaty Polskiej w nowej, przyjaznej odsłonie. Oprócz zmiany formatu placówka zyskała nowe ułożenie towarów, dzięki czemu zakupy stały się łatwiejsze i szybsze.

Nowa wersja sklepu stała się jeszcze bardziej przyjazna i intuicyjna. Ekspozycja została zbudowana tak, aby każdy Klient poruszając się po sklepie łatwo znalazł wszystkie potrzebne produkty, bez chaotycznego poszukiwania ich na sali sprzedaży.

- Sklep został zmniejszony, ale nasi klienci nie odczuwają tego pod kątem zaopatrzenia. Nie uległy zmniejszeniu te strefy, które są najczęściej odwiedzane przez naszych stałych i nowych Klientów, a więc nabiał, pieczywo, lada mięsna - tłumaczy Joanna Bytner, dyrektor marketingu sieci Chata Polska.

Przygotowanie kategorii pod nowy layout sklepu poprzedziły analizy poszczególnych stref w sklepie. To, na co był największy popyt, zostało poszerzone o nowe produkty. Dzięki nowemu ułożeniu produktów zakupy stały się intuicyjne.

- Obniżyliśmy częściowo regały dzięki temu sklep zyskał przestrzeń. Najważniejsze kategorie produktowe w sklepie zostały skupione tematycznie. Regały są bliżej siebie, co klienci chwalą, zwłaszcza w kontekście przemieszczania się po sklepie z koszykiem z zakupami. Cukiernia została przeniesiona i włączona do artykułów świeżych. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie lady z serami, co wpłynie na ciągłość obsługi klientów. Cukiernia zyskała nowe produkty – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy asortyment, mamy też nowego dostawcę ciast. Rozbudowano kategorię przypraw.  Widzimy, że nowy layout sklepu zbiera pozytywne oceny. Klienci doceniają to, że jest przytulnie, blisko i że nie tracą czasu na spacery między półkami. Dzięki temu codzienne zakupy robi się teraz szybciej i łatwiej - wyjaśnia Joanna Bytner.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,08

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane