PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa usługa kurierska dla sklepów tradycyjnych

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 24 lipca 2012 08:39

Firma kurierska K-EX uruchomiła platformę internetową, umożliwiającą szybkie wysłanie przesyłki ekspresowej, do 30 kg wagi. Oferta Pewna Paczka skierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz małych i średniej wielkości sklepów - zarówno tradycyjnych, jak i internetowych.

- Właściciele małych punktów handlowych mieli do tej pory ograniczoną możliwość skorzystania z usług kurierskich za pośrednictwem K-EX. Musieli podpisać umowę z firmą kurierską i m.in. zadeklarować średnią ilość wysyłanych miesięcznie przesyłek. Dla wielu z nich był to warunek trudny do zrealizowania - mówi Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy K-EX Sp. z o.o.

System Pewna Paczka oparty jest na specjalnej platformie internetowej. Za jej pośrednictwem klient może zamówić kuriera, opłacić przesyłkę, a także śledzić cały proces dostawy. Ma do dyspozycji także dodatkowe możliwości - m.in. tworzenie listy stałych odbiorców.

Aby skorzystać z oferty Pewnej Paczki, wystarczy wejść na stronę pewnapaczka.pl, złożyć zlecenie, opłacić usługę, wydrukować list przewozowy i przygotować przesyłkę, a następnie przekazać ją kurierowi. Przesyłka trafi do nadawcy maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane