Nowa usługa w sklepach Małpka Express

Autor: www.dlahandlu.pl 15 lipca 2013 13:50

Firma Małpka S.A. konsekwentnie rozszerza katalog usług dodatkowych dostępnych w sklepach Małpka Express. Z początkiem lipca we wszystkich placówkach należących do sieci wprowadzono możliwość opłacenia rachunków.

Firma nawiązała współpracę z operatorem sieci alternatywnych płatności gotówkowych BillBird w ramach sieci VIA - Moje rachunki. Usługa jest dostępna we wszystkich placówkach należących do sieci od 1 lipca 2013 r. - Decyzja o wprowadzeniu możliwości opłacenia rachunków jest zgodna z naszą strategią stopniowego rozszerzania katalogu usług dostępnych w placówkach Małpka Express - mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A. - Staramy się wciąż testować nowe rozwiązania, które - o ile spotkają się z zainteresowaniem klientów - wprowadzamy na stałe.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Małpki Express oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,22

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane