Nowe otwarcia i remodelingi Delikatesów Premium

www.portalspozywczy.pl 21 listopada 2017 12:50

Nowe otwarcia i remodelingi Delikatesów Premium fot. materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i każdy stara się ruszyć ze sklepem przed szczytem zakupowym.

W oddziale Gdańsk otwarty został sklep o powierzchni 300 mkw. w Wejherowie. Zastosowano tu standardy wyposażenia przypisane do formatu Premium. Wdrożone zostały również planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe.

Kolejne otwarcie miało miejsce na terenie oddziału Łódź w miejscowości Białaczów. Sklep został uruchomiony w formacie Delikatesy Sezam i przeszedł całkowitą metamorfozę. Został przekształcony w obiekt samoobsługowy z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wykorzystaniem nowoczesnych standardów wyposażenia. Wprowadzenie tych zmian umożliwiło zwiększenie asortymentu oraz prawidłową ekspozycję towaru.

W oddziale Kraków ruszyły trzy sklepy. Jako pierwsza została otwarta placówka w formacie Delikatesy Premium w miejscowości Zator. W sklepie o powierzchni 110 mkw. zostało wprowadzone stosowne dla tego formatu nowe wyposażenie. Wdrożono także planogramy ułożenia asortymentu.

Kolejne otwarcie miało miejsce w Dalechowicach. Sklep w formacie Delikatesy Sezam przeszedł remodeling z powiększeniem sali sprzedaży. 

Przeczytaj także:

Trzeci sklep to Delikatesy Premium, które znajdują się prawie w samym centrum Krakowa. To placówka o powierzchni 300 mkw., w której zastosowano standardy Premium oraz wdrożono planogramy.

Sklep zbudowany od podstaw to Delikatesy Premium należące do Dariusza Wasyliszyna w miejscowości Dytmarów. Jest to szósty sklep w formacie Delikatesy Premium, otwarty przez partnera sieci. 

W sierpniu ruszyły Delikatesy Sezam. Sklep znajduje się na osiedlu bloków oraz domków jednorodzinnych w Szczebrzeszynie. Do tej pory działał w formacie Nasz Sklep, po remodelingu zyskał na nowoczesności poprzez wdrożenie standardów sieci oraz nowej wizualizacji.

W miejscowości Łabunie, przy głównej drodze z Tomaszowa Lub. na Zamość, powstały Delikatesy Premium. Sklep mieści się w budynku, który przeszedł całkowity remont.

W miejscowości Huta Krzeszowska ruszyły Delikatesy Premium. Sklep znajduje się w nowym budynku położonym w centrum miejscowości,  a jego powierzchnia to 100 mkw.

Przy drodze głównej do Lubaczowa, w miejscowości Szówsko, powstały Delikatesy Premium. Sklep przeszedł całkowity remodeling z zastosowaniem nowego wyposażenia.

Pod koniec września w miejscowości Kąty Trzebuskie powstał sklep Delikatesy Sezam. Sklep znajduje się w nowym budynku z dużym parkingiem. Posiada rozbudowane stoiska ze świeżą żywnością. Wszystkie kategorie produktowe zostały ułożone w oparciu o przygotowane wcześniej planogramy. 

Sieć Delikatesów Premium Nasz Sklep wchodzi w skład franczyzy Nasz Sklep SA, która liczy ponad 3616 placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane