PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe sklepy franczyzowe Carrefoura aż w 9 województwach

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 7 maja 2013 14:14

Sieć franczyzowa Carrefour umacnia swoją pozycję na rynku. W kwietniu pojawiło się aż 14 nowych sklepów franczyzowych w 9 województwach.

W kwietniu sklepy z logo Carrefour Express i Globi zostały otwarte w 9 województwach, zarówno w małych miejscowościach jak m.in. Dobrzykowice (woj. dolnośląskie), Cisiec (woj. śląskie) czy Lipce Reymontowskie (woj. łódzkie), jak i w dużych miastach takich jak Warszawa, Lublin i Kraków.

Carrefour Polska oferuje trzy koncepty franczyzowe: Carrefour Express convenience, przeznaczony dla lokalizacji w dużych miastach, Carrefour Express minimarket, dostosowany do potrzeb zarówno rynku miejskiego, jak i terenów wiejskich, oraz Globi, odpowiedni dla klientów pochodzących z małych miejscowości.

Przed nawiązaniem współpracy z partnerem eksperci Carrefour przeprowadzają szczegółową analizę otoczenia biznesowego - dokonywana jest ona indywidualnie dla poszczególnej lokalizacji. Każdy sklep przystępujący do sieci jest uważnie badany, aby zarówno franczyzobiorca jak i Carrefour czerpali korzyści z podejmowanej współpracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane