Nowe sklepy Spar w Stalowej Woli i Nowym Sączu

Autor: www.dlahandlu.pl 28 listopada 2014 10:33

Dwie nowe placówki dołączyły do sieci Spar – 20 listopada br. otwarto sklep Spar w Stalowej Woli, dzień później - 21 listopada - uruchomiono placówkę Spar Express w Nowym Sączu.

Spar w Stalowej Woli liczy 428 mkw. i posiada trzy stanowiska kasowe. Placówka znajduje się na poziomie -1 w galerii handlowej Prima, której właścicielem jest franczyzobiorca Spar. 
-  W najbliższej okolicy znajduje się sporo sklepów o zróżnicowanej ofercie, jednak naszą propozycję będzie wyróżniać mocno rozbudowany asortyment z kategorii „świeże". Tak więc klienci oczekujący wysokiej jakości owoców, warzyw, mięs, wędlin czy pieczywa z pewnością znajdą coś dla siebie - mówi dyrektor sklepu.

Sklep w Nowym Sączu o powierzchni 160 mkw. otwarto na obrzeżach miasta. Wcześniej w tym miejscu znajdował się sklep innej sieci, jednak właścicielka placówki zachęcona ofertą Spar zdecydowała się na zmianę operatora.

Jest to już druga placówka Sparw Nowym Sączu, pierwszy sklep w formacie SPAR uruchomiono w drugiej połowie października bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane