Nowe sklepy w PGZ Kupiec

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2016 13:43

W kwietniu br. do Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec dołączyło 8 sklepów z województwa śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego.

W struktury grupy zakupowej wstąpiły sklepy Piotra Steskala, który posiada 5 placówek handlowych zlokalizowanych w Nowym Targu, Jabłonce, Czarnym Dunajcu i Rabce. PIEKARNIO-CUKIERNIA-DELIKATESY RYSZARD STESKAL S.J to rodzinna firma z blisko 40 letnią tradycją. Firma posiada nowoczesną piekarnio-cukiernię, która zaopatruje własne placówki jak i detalistów zewnętrznych. Nowe sklepy uruchomili także dotychczasowi uczestnicy PGZ Kupiec. Właściciele sklepów Paulinka otworzyli kolejną 11 placówkę handlową w Dankowicach. Delikatesy Piko Market powiększyły się o sklep w Jastrzębiu-Zdroju, a Beata i Piotr Bodnarczuk przyłączyli kolejny sklep, tym razem w Dzierżoniowie. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 165 sklepów zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ KUPIEC są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury. Wszystkie sklepy należące do grupy, reprezentują wysoki standard, posiadają także wieloletnią tradycję na rynku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane