Nowe szkolenia w ramach programu Idealny Biznes

Autor: dlahandlu.pl 14 października 2010 07:59

Przedsiębiorcy z branży gastronomicznej zainteresowani poszerzaniem wiedzy będą mogli skorzystać z pięciu nowych bezpłatnych szkoleń oferowanych w prowadzonym przez MAKRO projekcie szkoleniowym „Idealny Biznes".

Z myślą o właścicielach i pracownikach mikro - i małych przedsiębiorstw z branży HoReCa we wrześniu wprowadzono szkolenie z zakresu "Pozyskiwania funduszy unijnych dla wsparcia inwestycji w branży gastronomicznej".

Nową propozycją jest także szkolenie „System HACCP dla gastronomii", podczas którego uczestnicy poznają podstawowe definicje, zasady systemu oraz jego procedury, a także dowiedzą się jak skutecznie wdrożyć system i jak prowadzić niezbędną dokumentację.

Ponadto, od 25 października br. oferta szkoleń dla branży gastronomicznej zostanie wzbogacona o nowe tematy kulinarne, w tym dania kuchni orientalnej.

Wszystkie szkolenia kulinarne będą odbywały się w warszawskim MAKRO Centrum Rozwoju Firm, natomiast szkolenia z pozostałych modułów zaplanowano w różnych regionach Polski.

W okresie od lipca do września przeprowadzono łącznie 38 szkoleń, w których wzięło udział w sumie 614 osób z całej Polski. Ogółem, od uruchomienia projektu przeszkolono ponad 2, 5 tysiąca osób podczas 162 szkoleń, w tym 1150 osób z sektora handlu detalicznego oraz 1456 osób z sektora HoReCa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,90

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane