Nowi franczyzobiorcy sieci Delikatesy Premium oraz Nasz Sklep

Autor: pr, dlahandlu.pl 1 grudnia 2015 10:07

Koniec wakacji i pierwsze jesienne miesiące to czas kolejnych otwarć sklepów franczyzowych pod szyldem Delikatesy Premium. Nowe placówki handlowe powstają w różnych regionach kraju.

W oddziale kieleckim w miejscowości Mniów uruchomiony został  kolejny sklep w formacie Premium, zaś następne otwarcie zaplanowano na listopad w Skarżysku Kamiennej. Ponadto pod koniec sierpnia ruszyły Delikatesy Premium w Czechowicach Dziedzicach i jest to już czwarty sklep w tym formacie należący do franczyzobiorcy sieci.

Na początku września w miejscowości Przychojec na Podkarpaciu nastąpiło otwarcie trzeciego już w formacie Premium sklepu Gminnej Spółdzielni w Leżajsku. Natomiast w październiku także w oddziale rzeszowskim wystartowały dwa sklepy Premium. Franczyzobiorca uruchomił pod tym szyldem placówkę w miejscowości Siedleczka przy drodze na Bieszczady liczącą ponad 300 mkw. powierzchni, zaś w Stalowej Woli ruszyły Delikatesy Premium innego franczyzobiorcy usytuowane na dużym osiedlu mieszkalnym. Sklep po rozbudowaniu posiada 180 mkw. powierzchni sprzedaży, na której zgromadzono bogatą ofertę handlową.

W oddziale łódzkim działalność pod szyldem Delikatesy Premium rozpoczął sklep Jaś. Placówka liczy 150 mkw. powierzchni handlowej.

W oddziale Kraków na ul. Przewóz otwarty został już drugi sklep w formacie Premium.. Sklep liczący 250 mkw. powierzchni handlowej zachęca do  zakupów poprzez bogaty asortyment świeżej żywności oraz produktów delikatesowych. Łącznie w ofercie znaleźć można 6 tysięcy pozycji asortymentowych.

Przeczytaj także:

Również oddział Wrocław nie pozostaje w tyle. We wrześniu swój sklep w miejscowości Rudziczka wprowadził do sieci nowy franczyzobiorca. To już druga placówka tego właściciela działająca pod logo Premium, zaś pod koniec listopada ruszy trzeci sklep, tym razem w Racławicach Śląskich.   

Oddział gdański uruchomił ostatnio dwie niewielkie placówki handlowe pod szyldem Nasz Sklep. To niewielki, liczący 80 mkw. powierzchni handlowej sklep samoobsługowy przy ulicy Słonimskiego oraz maleńki, 35-metrowy sklepik ladowy w Gdańsku Słonecznej. Natomiast 7 listopada ruszyły Delikatesy Premium. Sklep liczy 120 mkw. powierzchni handlowej i oferuje około 4000 pozycji asortymentowych. Przed otwarciem przeprowadzono remodeling placówki i wdrożono nowoczesne standardy sieci.

W ostatnich miesiącach uruchomione zostały także placówki sieci Delikatesy Sezam. Pod tym szyldem ruszył liczący niespełna 80 mkw. powierzchni handlowej sklep na nowym osiedlu Czerwone Maki w Krakowie. A także placówki w Godowej i Strzyżowie, gdzie dwa sklepy wprowadziła do sieci Gminna Spółdzielnia w Strzyżowie.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane