Nowoczesne rozwiązania optymalizują koszty sprzedaży detalicznej

Autor: dlahandlu.pl 12 kwietnia 2011 12:05

HP wprowadza na rynek nowe rozwiązania mające pomóc detalistom w zaspokojeniu potrzeb klientów środowiska handlowego. - Nowe rozwiązania oferują skuteczne i atrakcyjne sposoby angażowania uwagi klientów w proces zakupu produktów - od momentu wyjścia z domu, w drodze do sklepu oraz w jego wnętrzu - powiedział Kobi Elbaz Director, Client Solutions and Workstations Business Unit Manager, Personal Systems Group w regionie EMEA.

HP zaprezentowało nowe rozwiązania w zakresie prezentacji treści multimedialnych, zarządzania drukiem oraz rozwiązania mobilne, które usprawniają i skracają jednocześnie wymagający proces sprzedaży.

Są to: ekran HP LD4210 o przekątnej 107 cm do wyświetlania treści multimedialnych, umożliwiający wyświetlanie dynamicznych reklam cyfrowych; czytnik kodów kreskowych HP rejestrujący obrazy oraz odczytujący jedno i dwuwymiarowe kody kreskowe wyświetlane na ekranach urządzeń mobilnych; hybrydowa drukarka paragonów obsługującą technologię MICR, łączącą w sobie funkcję drukowania paragonów i kwitów oraz odczytywania/weryfikowania czeków w jednym urządzeniu; nowy program dla niezależnych producentów oprogramowania (ISV) przeznaczony dla dużych detalistów działających na rynku wykorzystujący interaktywne treści multimedialne w punktach sprzedaży.

- Ciągłe inwestycje w kompleksowe rozwiązania w zakresie oprogramowania i sprzętu umożliwiają naszym klientom wyróżnienie się na tle konkurencji, zwiększenie ich lojalności, a w rezultacie uzyskanie większych przychodów - dodaje Kobi Elbaz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,29

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane