Nowy dzierżawca targowiska w Bydgoszczy

Autor: Express Bydgoski 12 czerwca 2012 12:02

Na targowisku przy ulicy Modrakowej zmienił się dzierżawca. Musi oddać poprzednikowi 163 tys. zł w ramach poniesionych przez niego nakładów. Kupcy twierdzą, że tych pieniędzy nie wydano - czytamy w "Expressie Bydgoskim".

Umowa będzie podpisana na trzy lata. Do przetargu stanęły cztery firmy, w tym dotychczasowy dzierżawca. Miasto wybrało firmę Rohde sp. z o.o., która zaoferowała najniższą - jak dowiedział się nieoficjalnie "EB"  - stawkę: 11,7 tys. zł - miesięcznie. Nowy dzierżawca - zgodnie z wymogami przetargu - musi poprzednikowi zwrócić 163 tys. zł netto za poniesione przez niego nakłady.

Jednym z warunków udziału w przetargu było zaproponowanie modernizacji targowiska. Projekt modernizacji, ze względu na prowadzone postępowanie o zwrot nieruchomości, będzie dotyczył tylko prac poprawiających estetykę obiektu.

W ramach zmian przy Modrakowej mają się pojawić nowe tablice informacyjne, a drewniane konstrukcje będą wzmocnione i pomalowane. Stragany zyskają też nowe rynny. Istniejące pawilony handlowe zostaną odrestaurowane, pojawić się ma też kilka nowych - informuje "EB".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11014

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane