Nowy koncept sprzedażowy LodyBonano

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2017 11:55

Nowy koncept sprzedażowy LodyBonano fot. materiały prasowe

Sieć LodyBonano chce rozwijać najnowszy koncept franczyzowy "Lodziarnia od zaraz".  Ten model współpracy bazuje na w pełni wyposażonej i gotowej do uruchomienia lodziarni. W takim wypadku, franczyzobiorca ma zatem szansę w zasadzie "od zaraz" rozpocząć współpracę z siecią w oparciu o przygotowany do działania lokal, w sprawdzonej podczas poprzednich sezonów lokalizacji.

- To rozwiązanie wydaje się być szczególnie interesujące dla osób, którym zależy na czasie i nie chcą go tracić na żmudne poszukiwanie optymalnego miejsca dla swojego biznesu – wyjaśnia Aneta Nazaruk z sieci LodyBonano.

LodyBonano to sieć, która oferuje swoim franczyzobiorcom sprawdzony pomysł na lodowy biznes. Zapewnia kompletne narzędzia, dające możliwość uruchomienia lodziarni niemalże z dnia na dzień. Przedstawiciele marki zapewniają nie tylko wsparcie doradcze dla franczyzobiorcy na każdym etapie, dzięki któremu może on czerpać z bogatego doświadczenia sieci, lecz także pomagają w uruchomieniu lodziarni.

Mowa tu m.in. o grupie sprzedażowej, w ramach której partnerzy mają możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach a także pozyskania niezbędnego wyposażenia, na które składają się maszyny marki Hard  - Ice.

O skali sukcesu działających w ramach sieci lodziarni świadczy m.in. ich liczba. Marka prowadzi 253 punkty franczyzowe. Dodatkowo też posiada 23 lodziarnie własne.

Sieć zamierza promować swój nowy koncept podczas XV Targów Franczyzy. Impreza rozpoczyna się 26 października. Tradycyjnie już targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • opiekunnestbank 2017-11-07 18:56:52

  Szanowny Panie Januszu, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma.  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. • janusz 2017-11-03 18:14:43

  Czy wymagane jest wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

 • opiekunnestbank 2017-10-30 19:15:33

  Szanowny Panie Januszu, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.  Pozdrawiam,

  Opiekun Klienta Nest Bank

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane